رفتن به بالا

تلفن : 021_ 44 20 50 90

پنجره های دو جداره ترمال بریکدرب و پنجره دو جداره آلومینیومی ترمال بریک

مشخصات پنجره های ترمال بریک

پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک , در صورت عدم انتخاب صحیح جنس و نوع ، پنجره می تواند از عوامل مهم اتلاف انرژی در ساختمان ها باشد ، اتلاف انرژی در پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک بسیار کمتر از پنجره های آلومینیومی نرمال است. پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک , Thermal break ( با شکست حرارتی ) از انواع پنجره های عایق در برابر حرارت می باشند. به دلیل ضریب انتقال حرارت بالا در آلومینیوم علاوه بر دو جداره بودن شیشه ها، پروفیل آلومینیومی نیز از طریق تیغه های پلی آمید به هم متصل و دو جداره می شوند. این روش باعث عدم انتقال حرارت در پروفیل میشود .پروفیلهای حاصل پروفیلهای ترمال بریک می باشند که از دو مقطع پروفیل آلومینیومی مجزا که به وسیله تیغه های پلی آمید به هم متصل می گردند، تشکیل شده اند.

سیستم ترمال بریک به دلیل داشتن لاستیک پلی آمید مابین جدار داخلی و خارجی پروفیل که توسط ماشین آلات پانچ میگردد امکان نفوذ گرما، سرما و لرزش را به صفر رسانده و امکان دو رنگ بودن نمای داخلی و خارجی را نیز میسر می نماید. پلی آمید خواص مکانیکی خود را در حرارتهای بالا و در برابر مواد شیمیایی و آب و اشعه یو وی حفظ می کند. بالا بودن استحکام و طول عمر بالا از دیگر مزایای تیغه های پلی آمید می باشد. تیغه پلی آمید مانع انتقال حرارت از یک سطح به سطح دیگر میشود. در واقع اطلاق عنوان ترمال بریک به این سیستم به دلیل ایجاد شکست حرارتی و ممانعت از انتقال حرارت میباشد.

پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک

به طور خلاصه تمام مزایای استفاده از پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک را به صورت زیر میتوان فهرست کرد :

۱- عایق رطوبتی

۲- عایق حرارتی

۳- عایق صوتی

۴- غیر قابل اشتغال

۵- سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت

۶- مقاوم در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار

۷- مقاوم در برابر فشار باد در عین سبکی

۸- زیبایی فوق العاده، تنوع رنگ زیاد و دلخواه

۹-  سبکی فوق العاده

۱۰- ایمن در مقابل سرقت و زلزله

۱۱- مقاوم در برابر تغییر رنگ و شکل به دلیل عوامل محیطی مانند تابش آفتاب، باران، زمان

نتیجه استفاده از پروفیل ترمال بریک، جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می باشد. در صورت استفاده از سیستم ترمال بریک در درب و پنجره ها ۳۸% کاهش اتلاف انرژی حرارتی در فصل سرما و ۳۲% کاهش اتلاف انرژی برودتی در فصل گرما، ۲۸% کاهش مصرف سوخت، ۲۰% کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه تاسیسات و همچنین به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی جلوگیری میشود.

در پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک با تکیه بر چند اتصال رایج به خصوص یراق آلات پیچ و پرچی و همچنین پانچ با استفاده از لقمه‌های توپر آلومینیومی قدرت اتصال به نحوی فوق‌العاده بالاست. یراق‌آلات مستقیماً به فلز آلومینیوم متصل هستند.

رنگهای پودری الکترواستاتیک با تنوع فوق‌العاده بیش از ۲۵۰ رنگ متنوع را در اختیار مصرف‌کنندگان پروفیل آلومینیوم می‌گذارد که در کوره سخت شده و ضد ضربه و ریختگی است. علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ‌ آمیزی دیگر یعنی آنادایز تنها برای پروفیل آلومینیوم قابل انجام است. پروفیل‌های آلومینیوم با رنگ‌های چاپی و سخت‌شدن در کوره دوام و زیبایی دو چندانی دارند.

امروزه استفاده از فریم های آلومینیومی به علت شکل پذیری بالا و سبکی متداول شده است چرا که با افزوده شدن تعداد شیشه های موجود، لازم است به طریقی وزن ساختمان را کاهش دهیم و لذا در این مقوله آلومینیوم فلز مناسبی به نظر می رسد. همچنین استفاده از پرده کرکره های عایق در فصول سرد باعث محدودیت در تلفات انرژی بالاخص در هنگام شب خواهد شد.

علاوه بر آن تنوع و زیبایی یک سیستم پوشش و رنگ آمیزی یعنی آنادایز تنها در آلومینیوم قابل استحصال است.

سیستم پنجره دوجداره آلومینیوم ترمال بریک با برخورداری از تنوع زیاد در فرم، رنگ و گستردگی استفاده از یراق آلات و تنوع بازشو، نیازهای صنعت ساختمان را برآورده ساخته است.

جهت مشاهده کاتالوگ محصولات در و پنجره دو جداره آلومینیومی به دانلود کاتالوگ محصولات مراجعه نمایید.

 

برای بهره مندی بیشتر از فضای خانه چه فکر و ایده ای اندیشیده اید؟

شیشه بالکن پرتو نما , تحولی نوین در صنعت ساختمان

 

برای دیدن نمونه کارهای انجام شده شیشه بالکن پرتو نما روی عکس زیر کلیک کنید و یا به صفحه اینستاگرام پرتو نما به آدرس زیر مراجعه فرمایید :

افتخار ماست ، برای رفاه حال شما عزیزان و ارائه بهتر خدمات ۷ روز هفته و بصورت ۲۴ ساعته از طریق تلگرام و واتس اپ آماده خدمات رسانی ، مشاوره و پشتیبانی فنی به شما عزیزان باشیم...

 

شیشه بالکن پرتو نما

 

 

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریکمراحل تولید درب و پنجره دوجداره آلومینیومیمشخصات فنی درب و پنجره آلومینیوم دوجداره محصولات و برندهای درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

دیدگاه